רוצים לדבר איתך - 055-6642431

שעורי מבוא ליחידת לימוד זו :

אבות המזון – החלבונים

חלבונים מן החי – כן? לא? למה? וכמה?

כמויות אכילה נכונות במהלך היום 

חשיבות השינה והמנוחה

איך גורמים לחוש הטעם לאהוב מאכלים בריאים

כניסת חברות רשומות

שעורי יחידת הלימוד - ארוחת ערב בבריאות הטבעית :

מבנה ארוחת הערב

מהו המבנה האידיאלי לארוחת ערב בריאה, כיצד האכילה בשעות הערב משפיעה על תהליך ניקוי הרעלים שקורה בלילה ועם אילו אתגרים אנו נפגשים באכילת הערב והלילה ואיך להתמודד איתם על כך בשיעורי מבנה ארוחת הערב.

מרכיבי ארוחת הערב לניקוי רעלים מיטבי

לכל אחד ממרכיבי ארוחת הערב יש יתרונות וחשיבות מיוחדים. רק ע"י הרכב ארוחה נכון נגיע לשובע והגוף יקבל את כל הדרוש לו כדי לתפקד ולהרפא. מהו ההרכב הנכון בארוחת הערב וכיצד מתמודדים עם הרגלי אכילה ישנים . על כך בשיעור מרכיבי ארוחת הערב.

צפירת הרגעה! - מי שמנהל תפריט בריאות טבעית לא סובל מחוסר בחלבונים

שאלה שחוזרת על עצמה היא מהיכן מקבלים חלבון בתפריט בריאות טבעית . יחידת לימוד זו הינה דיון והדרכה מעמיקה בנושא סוגי המזונות שמכילים חלבון וחלוקתם לקבוצות וכיצד הם מספקים לגוף את כמות החלבון הדרושה .

המטמון שטמון בקטניות

הדרך הטובה ביותר לקבל את מלא הערכים התזונתיים מקטניות היא ע"י הנבטה. האוצר הגלום בתוך הזרע הופך לזמין לגוף אחרי תהליך של הנבטה נכונה. בשיעור המטמון שטמון בקטניות נלמד למה כדאי להנביט, איך מנבטים ואיך פותרים בעיות ותקלות בתהליך ההנבטה .

צרופי מזון נכונים לחלבונים

הגוף משלם מחיר בריאותי גבוהה על אכילה בצרופים לא נכונים. הדרך לשמור על מערכת עיכול בריאה היא לשמור על צרופי מזון נכונים. זמן העיכול של חלבונים הוא ארוך ולכן חשוב ללמוד את שילובי המזון המתאימים כדי לעזור לגוף לעכל בקלות את החלבון. שיעור מרתק ופרקטי.

שיעור בונוס - התססת ירקות

לירקות המותססים יש תרומה גדולה לשיפור בריאות מערכת העיכול. נלמד את יתרונות ההתססה והפרוביוטיקה. נלמד טכניקות שונות להכנת ירקות מוססים, איך כדאי לשלב את הירקות המוססים בתפריט היומי . ​

שיעור בונוס - סדנת גבינות טבעוניות

גבינות טבעוניות המורכבות משקדים ואגוזים היא דרך נהדרת קלה וטעימה לקבל את מנת החלבון היומית. הגבינות מלאות טעמים מפתיעים ומרקמים שונים שמשדרגים את הארוחה החלבונית. נלמד להכין גבינות רכות, גבינה אפויה גבינה פרוביוטית והכל טבעוני ומורכב משקדים ואגוזים.

Powered by WishList Member - Membership Software