רוצים לדבר איתך - 055-6642431

שעורי מבוא ליחידת לימוד זו :

מבוא לצרופי מזון נכונים

אבות המזון – פחמימות ושומנים

נזקי המזון המבושל

חלוקת הירקות לקבוצות

איך לפתוח את הבוקר נכון

כללים לאכילה נכונה

כניסת חברות רשומות

שעורי יחידת הלימוד - ארוחת צהריים בבריאות הטבעית :

מבנה ארוחת הצהריים

מהו המבנה האידיאלי לארוחת צהריים בריאה, כיצד מערכת העיכול ובריאות שלנו מושפעים ממבנה נכון של הארוחה, על כך בשיעורי מבנה ארוחת הצהריים.

מרכיבי ארוחת הצהריים

לכל אחד ממרכיבי ארוחת הצהריים יש יתרונות וחשיבות מיוחדים. רק ע"י הרכב ארוחה נכון נגיע לשובע והגוף יקבל את כל הדרוש לו כדי לתפקד ולהרפא. מהו ההרכב הנכון בארוחת הצהריים וכיצד מתמודדים עם הרגלי אכילה ישנים . על כך בשיעור מרכיבי ארוחת הצהריים.

צרופי מזון - פחמימות עמילניות

מהי ההתייחסות הנכונה לפחמימה בארוחה, כיצד לשלב פחמימות בארוחה בצורה הנכונה, ומהם הצרופים הנכונים והטובים לפחמימות עמילניות וכיצד להמנע משגיאות באכילת פחמימות שפוגעות לנו בבריאות. על כך בשיעורי צרופי מזון לפחמימות עמילניות.

הסלט הוא המלך

סלט ירקות חי וטרי הוא עיקר הארוחה בגישת הבריאות הטבעית. גם בהכנת הסלט חשוב ללמוד את הכללים הנכונים למבנה הסלט, איך לשדרג את הסלט ולקבל ממנו יותר ערכים תזונתיים ומהם המטבלים שישדרגו לכם את החוויה והסלט אף פעם לא יהיה משעמם . על כך בשעורי יחידת הלימוד הסלט הוא המלך !

המנה העמילנית בארוחת הצהריים

מה יש בפחמימה שגורמת לנו להתמכר אליה כל כך. מהם כמויות האכילה המומלצות של פחמימות עמילניות בתפריט היומי, היכן ניתן למצוא את הפחמימות הטובות ביותר בתזונה שלנו, על כך בשיעורי המנה העמילנית בארוחת הצהריים

תיבול המאכלים

לטעם של המזון שאנו אוכלים יש תפקיד חשוב, בשיעורי תיבול המאכלים נלמד מהם התבלינים המומלצים ביותר לשימוש ומאילו תבלינים כדאי להמנע . נלמד כיצד אפשר לתבל את הארוחה בצורה הנכונה כדי לקבל מזון בריא אבל גם טעים נלמד גם על חוש הטעם וכיצד הוא משפיע על הבחירות התזונתיות שלנו.

שיעור בונוס - תזונה מחוץ לבית

לאכול בריא זה אתגר ולאכול בריא מחוץ לבית זה אתגר כפול ומשולש . בשיעור הבונוס על תזונה מחוץ לבית תלמדי כיצד להתארגן נכון כדי לאכול בריא גם כשאת לא נמצאת בסביבה הטבעית שלך. שיעור חשוב במיוחד שהעצות שבו יעזרו לך להתמיד לאורח זמן בתזונת הבריאות הטבעית.

שיעור בונוס - סדנת לחם מחמצת

בסדנת לחם מחמצת תלמדי להכיר ולהבחין בין סוגי לחמים, תכירי את המקום הנכון והמתאים לאכילת לחם בתפריט היומי. נלמד טכניקה פשוטה וקלה להכנת לחם מחמצת ביתי שיהיה זמין בכל פעם שרק נרצה . מרתק ומעשי!

מנוי להאזנה ליחידת הלימוד ארוחת צהריים בלבד

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

297

ש"ח בלבד

הכי משתלם ומומלץ!

מנוי שנתי לכל יחידות הלימוד בתפריט היומי בדרך הבריאות הטבעית

מנוי שנתי הכולל כניסה ליחידות הלימוד:

ארוחת בוקר, צהריים, ערב, אכילה רגשית, הנחיות לתזונה בשבתות וחגים
כולל מתכונים ותפריטים

12*97

ש"ח בלבד

רכישת 3 חוברות כתובות של יחידת הלימוד ארוחת צהריים במשלוח הביתה

* מיועד למנויות האתר בלבד.
(בעלות מנוי ליחידת הלימוד ארוחת צהריים
או מנוי לכל יחידות התפריט היומי המלא.) 

ללא מנוי לא ניתן לרכוש את החוברת
* המחיר כולל משלוח 

197

ש"ח בלבד

מתלבטת? יש לך שאלות? קבלי שיעור נוסף לצפיה במתנה.

ומלאי פרטים וקבלי שיחה אישית ללא התחייבות

Powered by WishList Member - Membership Software